חולמים על הפקת אירוע במדבר בקונספט שונה ומדליק?

תמיד חלמתם על אירוע במדבר? במאמר זה נסביר לכם כיצד קייטרינג חלבי יכול לשדרג את האירוע שלכם ולהתאים לכלל האורחים.

הבחירה הטבעית

מי שאוהב את הטבע ודאי רוצה גם לחגוג ולציין בו את הרגעים החשובים ביותר בחייו. לכן הבחירה לציין את האירועים המשמעותיים של אוהבי הטבע במדבר היא בחירה הגיונית וטבעית לכל הדעות. אמנם ישנן אפשרויות שונות להפקת אירועים בטבע, אבל הקסם של המדבר ישאיר את כל האורחים שלכם עם פה פעור מתדהמה וחוויות מיוחדות, שייזכרו לעוד שנים רבות.

אוכל בשביל הגוף והנשמה

כולם כבר יודעים, שהאוכל הוא לא רק הזנה לגוף, אלא גם בשביל הנפש והנשמה. כמו כן, האוכל הוא אחד הדברים הזכורים ביותר בכל אירוע מכל סוג שהוא והוא תמיד זוכה להתייחסות מצד האורחים. לכן חשוב להשקיע באוכל המוגש במהלך האירוע ולוודא, שכל אורח ייצא מהאירוע שבע ועם טעם של עוד.

למה קייטרינג?

ישנן סיבות רבות לפנייה לשירותי הסעדה ובעיקר כאשר מדובר על אירועים מרובי משתתפים. אחת העיקריות שבהן היא היכולת להעביר את האחריות על תחום נרחב זה לידי מי שעוסק בכך באופן יום יומי וכך להסיר דאגה גדולה מלבכם. כך תוכלו לקדיש את מלוא תשומת הלב לכל מה שאין באפשרותכם להעביר לידי אנשים אחרים ולהשקיע את כל המשאבים שלכם במה שעליכם לעשות בעצמכם ובניהול כל ההפקה.

זמן האירוע

בין אם אתם עורכים את האירוע שלכם בבוקר, בצהריים או בערב, בחורף או בקיץ, המאכלים החלביים מתאימים כמו כפפה ליד! המאכלים החלביים, היות שהם קלילים ומגוונים מאוד, הם נותנים מענה מתאים לכל ימות השנה ולכל שעות היממה. עובדה זו מאפשרת לכם להיות רגועים ולדעת, שהמנות החלביות שיוגשו באירוע שלכם ישביעו הן את הבטן והאת הרצון שלכם ושל האורחים שלכם.

התפריט החלבי

התפריט של קייטרינג חלבי הוא מגוון מאוד. הוא כולל בתוכו מאכלים חמים כדוגמת פשטידות, פסטות ומאפים שונים וכמו כן, גם מנות קרות כדוגמת סלטים, מיני דגים, סושי ועוד. אחד היתרונות החשובים ביותר של הארוחה החלבית הוא, שהיא מתאימה לצמחונים ולשומרי הכשרות.

אחרי האוכל

אם כבר עסקנו בשומרי הכשרות, הרי שחשוב להתייחס גם למנה שמגיעה אחרי האוכל – הקינוחים. קייטרינג חלבי יכול לספק קינוחים חלביים וטעימים במיוחד וללא צורך בשימוש בתחליפים לחומרי הגלם החלביים והטעימים כדי לספק קינוחים פרווה לטובת שומרי הכשרות. כך ניתן ליצור את הארוחה המושלמת לאירוע מושלם!